biuro@meble-fiedler.pl | 606 220 596

O firmie

MEBLE FIEDLER to rodzinna firma stolarska, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli na indywidualne zamówienie. Działamy na rynku polskim od 1984 roku, a od pięciu lat również na rynku niemieckim. Naszą działalność handlową opieramy na opiniach naszych wymagających klientów. Ich zadowolenie i wizytówka, jaką są nasze realizacje w ich wnętrzach sprawiają, iż meblujemy już kolejne pokolenie.

Naszą największą wartością są umiejętności pracowników, które zdobywali ucząc się zawodu stolarza pod okiem „mistrza stolarstwa” i twórcy tego zakładu mgr inż. Andrzeja Fiedlera. Nasi pracownicy są chwaleni za jakość pracy oraz wysoką kulturę osobistą. Obecnie firma jest zarządzana przez córkę Andrzeja Fiedlera – Agnieszkę Ziółkowską oraz jej męża Wojciecha Ziółkowskiego. Żona Andrzeja Fiedlera – Maria-Gogulska Fiedler wspiera działalność wiedzą z lat pracy męża.

Tworząc nasze meble bardzo dużo uwagi poświęcamy ich praktyczności, użyteczności i funkcjonalności.  Autorem większości projektów mebli, wnętrz i detali malarskich jest architekt wnętrz i artysta plastyk Aleksandra Kołaczyk. Nie prowadzimy produkcji masowej, nie ma wiec ograniczeń spowodowanych powtarzalnością modułów, sztywnością wymiaru i formy. Ustawicznie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania meblarskie oraz nowe materiały.

Nasze meble upiększają wnętrza domów i mieszkań, aptek, sklepów, hoteli, banków, restauracji, instytucji publicznych i wielu innych miejsc.